manicure Płock

O nas

Od 2000 roku troszczymy się o zdrowie Płocczan-dorosłych i dzieci. Zajmujemy się ginekologią i położnictwem, chirurgią dziecięcą oraz diagnostyką ultrasonograficzną ogólną i radiologiczną stomatologiczną. Nasza firma wciąż się rozwija, wzbogaca o nowoczesny sprzęt. Zatrudniamy lekarzy specjalistów.

Od 2011 roku rozszerzyliśmy naszą działalność o medycynę estetyczną, kosmetykę i kosmetologię aby kompleksowo zadbać o Państwa zdrowie, wygląd i dobre samopoczucie. Pragniemy zapewnić Państwu kompleksową opiekę. Oferowane przez nas zabiegi medycyny estetycznej stanowią pomost pomiędzy inwazyjną chirurgią plastyczną a kosmetologią,a wszystkie zabiegi kosmetyczne sa wykonywane przez doświadczony personel po wcześniejszej konsultacji i pod czujnym okiem lekarza. Serdecznie zapraszamy!

Lek. med. Bożena Matyja-Rybczyńska
specjalista chirurg dziecięcy członek Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Anging

Pamiętajcie-piękno to zdrowie, a zdrowie to piękno!! Dbajmy o nie wspólnie!!


Promocje

Katalog wszystkich usług

O NAS

Od 2000 roku troszczymy się o zdrowie Płocczan-dorosłych i dzieci. Zajmujemy się ginekologią i położnictwem, chirurgią dziecięcą oraz diagnostyką ultrasonograficzną ogólną i radiologiczną stomatologiczną. Nasza firma wciąż się rozwija, wzbogaca o nowocz...

więcej ››

 

 

NA SKRÓTY

KONTAKT


09-402 Płock
ul Jachowicza 8b

tel. przychodnia: 24 366 93 63
tel. centrum urody: 24 362 76 50

ecomed@zdrowieipiekno.com.pl

 

 

Projekt i realizacja

https://www.eniteo.pl