medycyna estetyczna

Chirurgiczne usuwanie znamion

 

 LIKWIDACJA ZMIAN SKÓRNYCH

 

Mamy na skórze wiele zmian, przebarwień i pieprzyków, zaczerwienień i naczyniaków. Czy wszystkie są niegroźne? Każda zmiana na skórze, która utrzymuje się przez jakiś czas, powinna zostać zbadana. Oceniając wygląd zmiany barwnikowej na skórze, należy wziąć pod uwagę kilka jej cech. Za podejrzane uważa się: asymetrię, nieregularny kształt, nierówne, postrzępione brzegi, nierównomierny rozkład barwnika, średnica powyżej 6 mm, zachodzenie zmian w grubości powierzchni znamienia oraz odczuwalny świąd w jego obrębie. Zatem najbezpieczniej jest taką zmianę usunąć.

Nawet z pozoru niewinne zmiany skórne powinny budzić naszą wątpliwość . Dlatego patrzenie w lustro nie zastąpi fachowej diagnozy. W naszym gabinecie istnieje możliwość usunięcia tego typu zmian przy pomocy termolizy lub chirurgicznego wycięcia.

 


CHIRURGICZNE WYCIĘCIE


Zabiegi chirurgicznego usuwania zmian skórnych są przeprowadzane w znieczuleniu miejscowym. Nie wymagają ze strony Pacjenta żadnych dodatkowych procedur przygotowawczych. Zabieg jest jednorazowy i wymaga tylko wizyt kontrolnych mających na celu zmianę opatrunku i usunięcie szwów. Chirurgiczne wycięcie zmiany skórnej potwierdzone jest badaniem histopatologicznym. Zabieg wykonuje lekarz chirurg z wieloletnim doświadczeniem.

 

Promocje

Katalog wszystkich usług

O NAS

Od 2000 roku troszczymy się o zdrowie Płocczan-dorosłych i dzieci. Zajmujemy się ginekologią i położnictwem, chirurgią dziecięcą oraz diagnostyką ultrasonograficzną ogólną i radiologiczną stomatologiczną. Nasza firma wciąż się rozwija, wzbogaca o nowocz...

więcej ››

 

 

NA SKRÓTY

KONTAKT


09-402 Płock
ul Jachowicza 8b

tel. przychodnia: 24 366 93 63
tel. centrum urody: 24 362 76 50

ecomed@zdrowieipiekno.com.pl

 

 

Projekt i realizacja

https://www.eniteo.pl