medycyna estetyczna

Fale radiowe (Radiofrekwencja)

 

FALE RADIOWE

 


Zabieg z użyciem fal radiowych to jedna z najlepszych metod nieinwazyjnego odmładzania skóry. Radiofrekwencja pozwala na wykonanie liftingu skóry. Zabieg nie tylko niweluje efekty starzenia, ale działa również zapobiegawczo zwiększając gęstość i odporność skóry. Stymuluje produkcję kolagenu i elastyny, oznaczając znaczne pobudzenie ich aktywności. Fibroblasty zaczynają wytwarzać dużo więcej włókien, co skutkuje wygładzeniem istniejących zmarszczek. Nie bez powodu zabieg często nazywany jest „liftingiem bez skalpela”, jest bezbolesny, a efekty są widoczne już po kilku wizytach.


EFEKTY ZABIEGU

 

spłycanie zmarszczek, bruzd, kurzych łapek

poprawa napięcia zwiotczałej skóry i owalu twarzy

poprawa kolorytu skóry

poprawa krążenia krwi
 

 

FALE RADIOWE W ZABIEGACH NA CIAŁO

 

Bezpieczne i efektywne urządzenie wykorzystujące dobroczynne działanie fal radiowych na skórę właściwą i tkankę podskórną. Doskonale sprawdza się w zabiegach bezinwazyjnego modelowania sylwetki. Seria zabiegów daje efekt w postaci ujędrnienia, podniesienia i zagęszczenia skóry, Zabieg jest przyjemny, całkowicie bezpieczny i bezbolesny.


EFEKTY ZABIEGU

redukcja cellulitu

ujędrnienie ciała

podniesienie pośladków

wysmuklenie talii
 

 

Promocje

Katalog wszystkich usług

O NAS

Od 2000 roku troszczymy się o zdrowie Płocczan-dorosłych i dzieci. Zajmujemy się ginekologią i położnictwem, chirurgią dziecięcą oraz diagnostyką ultrasonograficzną ogólną i radiologiczną stomatologiczną. Nasza firma wciąż się rozwija, wzbogaca o nowocz...

więcej ››

 

 

NA SKRÓTY

KONTAKT


09-402 Płock
ul Jachowicza 8b

tel. przychodnia: 24 366 93 63
tel. centrum urody: 24 362 76 50

ecomed@zdrowieipiekno.com.pl

 

 

Projekt i realizacja

https://www.eniteo.pl