medycyna estetyczna

Mezoterapia mikroigłowa

 

NOWOŚĆ W NASZYM GABINECIE!!!

 MIKRONAKŁUCIA inaczej MEZOTERAPIA

MIKROIGŁOWA

 


Zabieg, który ma wiele zastosowań. Wykorzystywany jest do ogólnego odmłodzenia i rewitalizacji skóry. Pozwala skutecznie walczyć ze starzeniem się skóry i jej defektami, takimi jak GŁĘBOKIE ZMARSZCZKI, PRZEBARWIENIA, BLIZNY, ŁYSIENIE czy CELLULIT.
POSIADAMY ZAAWANSOWANY SYSTEM DO MIKRONAKŁUĆ NANOPORE TURBO ROLLER

NANOPORE TURBO ROLLER to rewolucyjne urządzenie będące najnowocześniejszą metodą mezoterapii igłowej. Pozwala na wprowadzanie substancji aktywnych przy pomocy użytych do nakłuwania pulsujących igieł. Zabieg jest bardzo komfortowy dla pacjenta, ogranicza bolesność do minimum. Zapewnia przy tym maksymalną w osiągnięciach precyzję i sterylność w wykonywanym zabiegu. Nakłucia powodują kaskadę zapalną powodując jej odbudowę poprzez stymulację nowego kolagenu, elastyny oraz czynników wzrostu.

 

 

Zastosowane czynniki wzrostu:


1. TGF 2 - transformujący czynnik wzrostu - wytwarzany w komórkach nerwowych oraz komórkach nabłonka. Ma zdolność do stymulacji wzrostu fibroblastów.
2. HGH - „eliksir młodości”, wytwarzany przez przysadkę mózgową, Stymuluje wydzielanie kolagenu i elastyny.
3. EGF - nabłonkowy czynnik wzrostu Stymuluje wzrost komórek naskórka. Pobudza fibroblasty do produkcji kolagenu, przyśpiesza gojenie ran, wygładza zmarszczki.


EFEKTY ZABIEGU

 

spłycenie i eliminacja zmarszczek

likwidacja efektów fotostarzenia i przebarwień

poprawa gęstości, jędrności i elastyczności skóry

zmniejszenie porów skóry

redukcja blizn i cellulitu

Promocje

Katalog wszystkich usług

O NAS

Od 2000 roku troszczymy się o zdrowie Płocczan-dorosłych i dzieci. Zajmujemy się ginekologią i położnictwem, chirurgią dziecięcą oraz diagnostyką ultrasonograficzną ogólną i radiologiczną stomatologiczną. Nasza firma wciąż się rozwija, wzbogaca o nowocz...

więcej ››

 

 

NA SKRÓTY

KONTAKT


09-402 Płock
ul Jachowicza 8b

tel. przychodnia: 24 366 93 63
tel. centrum urody: 24 362 76 50

ecomed@zdrowieipiekno.com.pl

 

 

Projekt i realizacja

https://www.eniteo.pl